10 653 Kč léto, polské Beskydy, 8 dní pro 4 osoby v apartmánu s polopenzí!

10 653 Kč, Polsko - Beskydy, 8 dní pro 4 osoby, polopenze, vířivka, fitness! Romantické léto v polských Beskydech, krajině plné turistických stezek, cyklostezek, ale i míst, které zůstaly nedotčené lidským zásahem. Užijte přírodu na plno a načerpejte síly na další den v moderně vybaveném apartmánu s kuchyňským koutem v pensionu Pod Pilskiem!

Sleva

52%
Ušetříte11 321 Kč Původní cena21 974 Kč
Prodej končí za
0
0
hodin
0
0
minuty
0
0
sec.
Koupeno0x Kupónů celkem50ks
Sleva již není aktivní

Základní informace o slevě

Poukaz SlevmeTo na pobyt v pensionu Pod Pilskiem zahrnuje:
 • Ubytování pro 4 osoby ve 4lůžkovém apartmánu na 8 dní a 7 nocí (pobyt od soboty do soboty)
 • 7x polopenze pro 4 osoby
 • Zdarma vstup do fitness
 • Zdarma Wi-Fi připojení na internet v apartmánech
 • Zdarma vířivka v době mezi 14:00 - 18:00 hod.
 • Zdarma pěší výlet do Sopotnia Wielka (pokud počasí dovolí).
 • K dispozici jsou 2 možnosti parkování:
 • 1) střežené kamerovým systémem 24 hod. v uzavřeném areálu u budovy (platba za užití 10zl./den)
 • 2) zdarma parkování nedaleko budovy

Další důležité informace:
 • Při příjezdu skládá klient na recepci zálohu v hodnotě 150zl. která je vratná v den odjezdu po zkontrolování apartmánu majitelem.
 • V ceně není zahrnut místní poplatek, který činí 1.40zl/osoba/den. Platba místního poplatku probíhá po příjezdu na místě a je nutné uhradit ho hotově, není možné použít na tento poplatek platbu kartou.

DALŠÍ NABÍDKA NA SLEVU UBYTOVÁNÍ V PENSIONU POD PILSKIEM:


Další informace o slevě

Pension „Pod Pilskiem**

Pension leží na úpatí hory Pilsko ve vesničce Kryzowa, Korbielów. Jedná se o novostavbu, postavenou v roce 2008.
Pension nabízí apartmány pro 4 osoby (většinou 2 postele a rozkládací sedačka), které jsou vybaveny koupelnou, kuchyňským koutem s mikrovlnkou, varnou deskou a základním nádobím, TV/SAT, Wi-Fi připojením. K dispozici je také restaurace pensionu, s tradiční polskou kuchyni.


V pensionu dále pro hosty nabízíme možnost využít wellness centrum, které zahrnuje, fitness, saunu, infra saunu, vířivku. Venku je krásná zahrada s grilem. Hosté si mohou připlatit za celou škálu masáží, konkrétní výběr na recepci penzionu.

Objekt je monitorovaný bezpečnostním kamerovým systémem.

V okolí krásné beskydské hory, které jsou propleteny turistickými i cyklo-stezkami různé úrovně náročnosti, možné také navštívit jezero a zámek Zywiec, Babia Hora a Babiohorský Národní Park, a spousta dalších.

Mapa ZDE

Doplňující obrázky

Podmínky

Platnost poukazu: 23.6. - 30.9.2012

Nutno provést rezervaci požadovaného termínu před zakoupením poukazu e-mailem: recepcja@pensjonatpodpilskiem.pl. Následně zaplaťte poukaz. Váš pobyt bude rezervován nejdéle 3 dny, než od Vás obdržíme číslo poukazu.

Nebude-li rezervace zrušena nejpozději  7 dní předem, poukaz propadá.

Poukazy lze sčítat a zajistit si tak delší pobyt.
.


Kontakty

Pod Pilskiem s.c.
Korbielów
ul. Beskidzka 21
34-335 Krzyżowa, Polsko
Email: recepcja@pensjonatpodpilskiem.pl
www.pensjonatpodpilskiem.pl/
Kód slevy: 2600

Tipy na výlet

Oravský hrad - perla slovenských hradů
Nápadnou dominantou regionu Orava je Oravský hrad, vypínající se 112 metrů nad hladinou řeky Orava. Zachovalé opevněné hradiště ležící nad obcí Oravský Podzámok pochází z poloviny 13. století. Byl místem bouřlivého společenského i vojenského života, ale díky svému vynikajícímu obrannému systému nebyl nikdy dobyt.
Hrad Strečno
Kulturní památka-hrad Strečno je velkolepá zřícenina kdysi jednoho z nejvýznamnějších slovenských (hornouherských) hradů na vysoké kolmé skále nad levým břehem Váhu poblíže stejnojmenné obce. Hrad se nachází na začátku velmi úzké soutěsky, tzv. Strečnianského prielomu, kterou zde masívem Malé Fatry vytvořila dravá řeka Váh. Soutěska lemující klikaté meandry řeky spojuje oblast Turčianské kotliny s jeho centrem ve městě Martin s nejvýznamnějším centrem severozápadních Uher (Slovenska) Žilinou od níž Strečno leží jen necelé 3 km na východ.
Termální koupaliště Bešeňová
Termální koupaliště pro všechny generace – to je Bešeňová. Jednak má vynikající polohu uprostřed nádherného Liptova a jednak je tady pro každého něco: léčba kloubů pro babičku, relax pro maminku s tatínkem a spousta legrace pro děti.
Dobrodružství a zábava v Tatralandii
Až se unavíte na horách, načerpejte nové síly ve vodním ráji Tatralandia, který nabízí relaxaci, zábavu a adrenalinové zážitky pro všechny věkové kategorie. Najdete zde neuvěřitelné dva kilometry skluzavek! A to vše s neopakovatelným výhledem na tatranské panorama.
Liptovská Mara aneb Slovenské moře
Na Liptovské Maře se můžete věnovat rybolovu nebo absolvovat vyhlídkovou plavbu lodí. V létě přehrada nabízí veliké možnosti pro vodní sporty, koupání, veslování, surfování, jízdu na vodních skútrech atd.Kredit: 0
Články: 0
Váš účet

Přihlásit

Proč nakupovat přes SlevmeTo? Minimálně            důvody!

Získejte přístup ke slevám dříve než ostatní!
Kraj